Pagaliau VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija 2020 m. tęsia tradiciniu tapusį saugaus eismo konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“.
2020-2021 metų Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamo projekto tikslas – kuo daugiau bendruomenių įtraukti į saugaus eismo propagavimą, siekti, kad bendruomenės skatintų savo narius kelyje elgtis saugiai.

Kviečiamos dalyvauti visos bendruomenes be išimties, nes saugumas keliuose yra labai svarbus tiek mažiausiems, tiek vyresniems bendruomenių nariams. Kaip ir kiekvienais metais, aktyviausiai dalyvavusios bendruomenės bus apdovanotos specialiais prizais, konkursą vainikuojančio renginio metu.

Renginiai bendruomenėse vyks nuo 2020 m. rugsėjo mėn. iki 2021 m. rugpjūčio mėn.

Daugiau informacijos apie projektą, jo taisykles, paraiškų formas ir paraiškų teikimo terminus reikia teirautis elektroniniu paštu: renginiai@barrington.lt. Kol kas taisyklės ir paraiškos forma nepaskelbtos pačiame konkurso puslapyje.

Paraiškas kviečiame pateikti iki rugsėjo 30 d. 17 val. Visą informaciją sekite puslapyje, taip pat Lietuvos kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos socialiniame Facebook paskyroje bei puslapyje: http://eismosaugumasbendruomenese.lt/…/Eismo-saugumas-bendr…

You are currently viewing Paskelbtas „Eismo saugumas bendruomenėse 2021“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.