• Post category:Naujienos

Liepos 11 d. LVBOS pirmininkas Ramūnas Navickas dalyvavo LR Vidaus reikalų ministerijos organizuotoje apskritojo stalo diskusijoje „Bendruomenės inicijuota vietos plėtra: 2021-2027 metų Europos Sąjungos struktūrinių fondų investavimo kryptys“.

Ministerijos atstovai pristatė ministerijos pasiūlymus, išsivystė plati diskusija, po kurios paaiškėjo, kad yra dar daug neaiškumų ir netikslumų dėl investavimo krypčių. Pirmininkui teko pabrėžti, kad didmiesčiuose siūloma bendruomenėms realizuoti darbo vietų kūrimo kryptis yra neperspektyvi ir turėtų būti iš esmės revizuota. Jis pasiūlė koreguotą ministerijos pasiūlymų paketą pristatyti nacionalinės bendruomeninių organizacijų tarybos posėdyje.

Vidaus reikalų ministerija toliau tęs diskusijas dėl 2021-2027 m. bendruomenės inicijuotos vietos plėtros su vietos veiklos grupėmis, kitais partneriais ir valstybės, savivaldybių institucijomis, įstaigomis.

Kviečiame prisidėti prie bendruomenės inicijuotos vietos plėtros kūrimo  – pastebėjimus Vidaus reikalų ministerijos pasiūlymams, savo pasiūlymus dėl investavimo krypčių ateinančiuoju periodu siūlome siųsti el. paštu: silvestra.miskiniene@vrm.lt

Diskusijų medžiaga:
SKAIDRĖS: #mce_temp_url# 
ATMINTINĖ #mce_temp_url#

Tą pačią dieną vyko ir nacionalinės bendruomeninių organizacijų tarybos posėdis, kuriame buvo diskutuota apie NVO fondą, naują 2020-2022 metų SADM programą „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ bei kalbėta apie tarybos darbo grupes.

You are currently viewing Naujo etapo BIVP programos po 2020 metų diskusijos

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.