2017 m. lapkričio 16 d. Šeškinės bendruomenės nariai, seniūnaičiai ir kitų Šeškinės nevyriausybinių organizacijų atstovai buvo išvykę į darbinį susitikimą Suvalkijoje kur dalinosi savo patirtimi bei dalyvavo edukacinėse programose: mokėsi kalti atvirutes bei dalyvavo Zuikių mokyklos užsiėmimuose. Visų susikitimų metu apie bendruomenių iššūkius 2018 m., projektinę veiklą, vedė Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos pirmininkė Reda Kneizevičienė. Taip pat buvo pristatyta Sūduvos VVG ir jos bendruomenių veikla, aprodytos bendruomenių sutvarkytos erdvės, įgyvendinti projektai. Svarbiausias vizito tikslas buvo išsiaiškinti ir atrasti skirtumus tarp miestų bendruomenių problemų ir kaimo bendruomenių problemų, ateityje planuojama kitais metais rengti bendrus renginius, forumus, stovyklas, projektus. Kaip teigia Šeškinės bendruomenių sąjungos pirmininkas Olegas Beriozovas, visi bendruomenės nariai suprato, jog bet kuri iniciatyva gali būti įgyvendinta tik tada, kai bendruomenės nariai eina petys į petį, matydami Antanavo bendruomenės kūrimosi pradžią ir lygindami kas buvo padaryta iki šiol, tai buvo sunkus ir sisteminis darbas, todėl matomi akivaizdūs rezultatai. To paties galima siekti ir Šeškinės bendruomenėje. Esame dėkingi, Redai Kneizevičienei, už tai, kad priėmė mus ir pasidalino savo sukaupta patirtimi, kuri bus panaudota stiprinti Šeškinės bendruomenei.
Priemonė dalinai finansuojama pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 m. veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės ,,Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ asociacijos ,,Šeškinės bendruomenių sąjunga“ įgyvendinimą projektą ,,Šeškinės bendruomenės veiklos ir gebėjimų stiprinimas“.
Projekto partneriai: LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Vilniaus miesto savivaldybė, Šeškinės išplėstinė seniūnaičių sueiga.

Vilniaus Šeškinės bendruomenės informacija

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.