Šiandien Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) pirmininkas Ramūnas Navickas pasirašė naujo projekto finasavimo sutartį. Projektas „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veiklos plėtra“, Nr. NOBP-01272 bus finansuojamas pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2021 metais atrankos konkurso priemonę.

Projekto tikslas – stiprinti Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungą (LVBOS), sukuriant jos veiklos strategiją, ugdant narių tarpusavio partnerystę, bendradarbiavimą ir komunikaciją, kompetencijas ir institucinius gebėjimus įvairiose viešosios politikos srityse, viešinant jos veiklą.

Projekto metu numatyta paruošti LVBOS ilgalaikę veiklos plėtros strategiją, atlikti vietos bendruomeninių organizacijų (VBO) gyvybingumo bei jų poreikių ir galimybių analizę, sukurti miesto ir kaimo VBO duomenų bazę, susitikti su 10 apskričių savivaldybių bendruomeninių organizacijų tarybomis. Remiantis diskusijų rezultatais, bus parengti pasiūlymai / rekomendacijos savivaldybėms ir VBO dėl tarybų veiklos stiprinimo.
Kaimo bendruomenių veiklos plėtros programos gairės bus nagrinėjamos ir Lietuvos kaimo parlamento sesijoje ir įtrauktos į parlamento rezoliuciją, kuri bus pateikta Prezidentui ir valstybės institucijoms,

Patvirtinta LVBOS strategija bus paskelbta tinklapyje https://lvbos.lt VBO veiklos plėtros programos gairės bus siūlomos įtraukti į Vyriausybės ir ministerijų – Vidaus reikalų, Žemės ūkio ir SADM darbotvarkes.

Projekto trukmė: 2021.03.09 -2021.12.31, projekto vertė 50997.50 Eur

You are currently viewing LVBOS pasirašė naujo projekto finansavimo sutartį

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.