• Post category:Naujienos

Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga, atsiliepdama į gegužės 27 d. Vidaus reikalų ministerijos kvietimą socialiniams partneriams deleguoti į Lietuvos Regiponų plėtros tarybas. Nutarta į kiekvieną tarybą deleguoti po vieną asmenį. Po du asmenis – vieną iš miestų, vieną iš kaimo bendruomenių deleguojama į Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionus.

Atstovus iš kaimo bendruomenių delegavo Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga, o iš miestų – Kauno, Vilniaus ir Klaipėdos bendruomenių asociacijos.

Į tarybas deleguoti šie asmenys:
1. Į Vilniaus RPT;
Angelė Jokubynienė, Ukmergės krašto bendruomenių sąjungos, Ukmergės Valų kaimo bendruomenės pirmininkė, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos valdybos narė.
Arimantas Račkauskas, Vilniaus bendruomenių asociacijos tarybos narys, Vilniaus Jeruzalės bendruomenės centro valdybos narys, Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos pirmininko pavaduotojas.
2. Į Kauno RPT:
Ramūnas Navickas, Kauno bendruomenių centrų asociacijos tarybos pirmininkas, LVBOS pirmininkas;
– Kristina Švedaitė-Damašė, Kauno rajono vietos veiklos grupės administracijos vadovė.
3. Į Klaipėdos RPT:
Raimonda Damulienė, Vietos veiklos grupės „Pajūrio kraštas“ pirmininkė ir VVG „Pajūrio kraštas“ Vietos plėtros strategijos administravimo vadovę.
Renaldas Kulikauskas, Klaipėdos bendruomenių asociacijos pirmininkas, LVBOS pirmininko pavaduotojas.
4. Į Šiaulių RPTInga Karbauskienė,Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos valdybos narė, Joniškio r. asociacijos „Gasčiūnų kaimo bendruomenė“ valdybos pirmininkė, Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės, jaunimo klubo „Ateinam“ valdybos pirmininkė,
5. Į Panevėžio RPT – Elena Stanienė, Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos, Panevėžio rajono kaimo bendruomenės „Pažagieniai“ valdybos pirmininkė, Panevėžio vietos veiklos grupės valdybos pirmininkė.
6. Į Alytaus RPTVida Vrubliauskienė, Alytaus rajono vietos veiklos grupės Vietos plėtros strategijos (VPS) administravimo vadovė ir pirmininkė, Visuomeninės organizacijos Jučionių kaimo bendruomenės pirmininkė.
7. Į Marijampolės RPT – Lina Kružinauskienė, Vilkaviškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė, Patunkiškių kaimo bendruomenės narė ir Vilkaviškio vietos veiklos grupės projektų vadovė.
8. Į Utenos RPT – Ligita Smagurauskienė, Vietos plėtros strategijos administravimo vadovė.
9. Į Telšių RPT – Rima Jokubauskienė, asociacijos „Plungės kraštas“ pirmininkė.
10. Į Tauragės RPT – Rasa Stonienė, Vietos veiklos grupės „Pagėgių kraštas“ administracijos vadovė, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos valdybos ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos narė.
Atsiprašome visų kandidatų, kurie atsiliepė į kvietimą dalyvauti Regionų plėtros tarybose, tačiau nepateko į delegatų sąrašą. Kiekviename regione yra stiprios vietos bendruomenės, rajonų ir miestų asociacijos ir sąjungos. Tikimės, kad mūsų atstovai sėkmingai veiks vietos bendruomenių labui ir įtakos regionų plėtrą, o veikdami kartu išspręsime daugiau.

You are currently viewing LVBOS atstovų delegavimas į Regionų plėtros tarybas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.