2021 m. birželio 10 d. Gėluvoje (Raseinių r.) įvyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos visuotinis narių susirinkimas, kuriame buvo patvirtintos 2020 m. veiklos, finansinės bei revizijos komisijos ataskaitos, o taip pat 2021 m. veiklos planas. Aptarti nuveikti sąjungos darbai, numatytos tęstinių ir naujų darbų gairės.

Antrajai trejų metų kadencijai LKBS pirmininke išrinkta Virginija Šetkienė. Patvirtinta naujos sudėties valdyba. Naujai į valdybą išrinkti Rimvydas Palubinskas bei Agnė Jazepčikaitė-Gaidienė, o net 5 jos nariai pratęs praėjusioje kadencijoje pradėtus savo darbus, tai Virginija Šetkienė, Angelė Jokubynienė, Loreta Sirvydienė, Eglė Juozapavičienė, Aušra Vaidotienė.

Susirinkimo metu aptarti kiti einamieji reikalai, kurių vienas svarbesnių – 2021 m. Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis, kuris šiemet įvyks tradicinėje vietoje – Karklėje (Klaipėdos r.), bet ne tradiciniu laiku, t.y. 2021 m. rugsėjo 10-12 d., o tema „Bobų vasara“!

VŠĮ Kaimo verslo ir rinklų plėtros agentūros Socialinio bendradarbiavimo skatinimo skyriaus vedėja Kristina Mockutė rajonų lyderiams perdavė projekto „Geri pavyzdžiai užkrečia. Sėkmės istorijos“ laimėtojams skirtas padėkas bei prizus.

Dėkojame Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai už reportažą ir gražias nuotraukas. Linkime pirmininkei Virginijai Šetkienie ir naujos sudėties valdybai geriausios sėkmės bendruomeninėje veikloje.

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos nuotrauka ir informacija.

You are currently viewing LKBS visuotinis narių susirinkimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.