2019 m. spalio 18 d. įvyko jau IV-oji Lietuvos kaimo parlamento sesija.
kaimo parlamentas surinko gausų kaimo bendruomenių aktyvistų ir ir rajonų vietos veiklos grupių atstovų bei sveičių.

Kaimo parlamento dalyviai, išklausė pranešimus apie:
– Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos pasiekimus ir įžvalgas 2021-2027 metams;
– LR Žemės ūkio ministerijos bei LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos priemones skirtas Kaimo bendruomenių stiprinimui;
– LR Vidaus reikalų ministerijos regionų politiką Lietuvoje;
– Latvijos patirtį įgyvendinant 2014-2020 m. LEADER programą, bendruomenes bei tinklaveiką;
– Sumanius kaimus (Smart villages).
Ruošdami parlamento rezoliuciją, dalyviai diskutavo ir dirbo šiose darbo grupėse: „LEADER/BIVP programa“, „Sumanus kaimas – ar tai įmanoma Lietuvoje?“, „Bendruomeninis verslas # Socialinis verslas?“, „Bendruomenių veiklos teisinis reguliavimas“, „Lietuvos kaimo vizija po 2030 m.“
Grupės visas iškeltas problemas bei pasiūlytus sprendimo būdus sudėjo į Lietuvos kaimo parlamento rezoliuciją (ją paskelbsime, kai tik turėsime patvirtintą tekstą)..

Parlamento dalyviai ne tik dirbo, bet ir turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos projektais, dalyvauti įvairiose edukacinėse programose bei pasimėgauti vakaro programa.

Pagrindinė kaimo parlamento organizatorė – Lietuvos kaimo bendruomenių sąjuga dėkoja Raudondvario dvaro vadovams ir kolektyvui už šiltą priėmimą! Dėkoja svečiams už padrąsinančius ir paskatinančius sveikinimo žodžius! Dėkoja visiems prisidėjusiems prie Lietuvos kaimo parlamento IV-osios sesijos organizavimo ir visiems dalyvavusiems, kurių indėlis į Lietuvos kaimo gerovę neišmatuojamas. Dėkoja dalyviams už skanius pyragus ir kitus skanėstus ir visiems, kurie bent mintimis buvo kartu.

Lietuvos kaimo parlamento akimirkas galima pamatyti šiame albume.

You are currently viewing Lietuvos kaimo parlamento IV sesija

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.