Kovo 9 dieną Kauno rajone, A. Stulginskio universitete (ASU), įvyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos (LKBS) visuotinis ataskaitinis susirinkimas. Susirinkime dalyvavo 34 Lietuvos rajonų bendruomeninių sąjungų atstovai ir svečiai: LR Seimo narė Guoda Burokienė, Vilniaus moterų namų įkūrėja Lilija Henrika Vasiliauskienė ir specialistė Evelina Dirmontaitė, ASU profesorė Vilma Atkočiūnienė, LEADER centro direktorės pavaduotojas Alvydas Grigaliūnas.
Susirinkimo metu buvo išklausytos ir patvirtintos: LKBS pirmininkės Jolantos Marijos Malinauskaitės 2017 m. veiklos, 2017 m. finansinės ir revizijos komisijos ataskaitos, pristatytas ir patvirtintas LKBS 2018 m. veiklos planas. Pirmininkei paprašius, buvo išrinkta ir patvirtinta dar viena LKBS pirmininkės pavaduotoja. Ja buvo išrinkta Ukmergės bendruomenių sąjungos pirmininkė Angelė Jokubynienė.
Susirinkimo dalyviai pasveikino vieną iš LKBS kūrėjų, Pasvalio rajono bendruomenių sąjungos pirmininką Stasį Butkų, 15 metų vadovavusį Pasvalio bendruomenėms. Nuo sausio mėnesio organizacijos vairą Stasys perdavė Helenai Simonaitienei. Bendruomeninio judėjimo senbūvis visiems palinkėjo kūrybiškumo ir geros sveikatos! Buvo padėkota LKBS partneriams, kurie visus 2017 m. dirbo kartu su sąjunga. Ypatingai LKBS pirmininkė dėkojo LEADER centro specialistei Kristinai Mockutei už bendradarbiavimą rengiant Lietuvos kaimo bendruomenių sąvadą.
Susirinkime vyko diskusijos apie prevencinį bendruomenės darbą dėl smurto artimoje aplinkoje, apie darbą su emigrantais bendruomenėse, apie stovyklas pasaulio lietuvių vaikams, apie Šimtmečio Antanines Antanave, į kurias kviečiami rinktis pasaulio Antanai, akciją „100 gerų darbų Lietuvai“, LKBS sąskrydį „Šimtmečio įkvėpti 2018“, apie perkančiąsias ir neperkančiąsiais organizacijas. Susirinkimo pabaigoje, apibendrindamas diskusijas, LKBS pirmininkės pavaduotojas Varėnos krašto VVG administracijos vadovas Povilas Saulevičius pasakė, kad bendruomeninis judėjimas turi kilti dar vienu laipteliu aukštyn link pilietinės visuomenės kūrimo ir palinkėjo visiems gražios, šventiškos Kovo 11-osios!

Ataskaitiniame susirinkime LKBS pirmininke vėl buvo išrinkta ir patvirtinta Jolanta Marija Malinauskaitė.

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos informacija.

You are currently viewing Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos ataskaitinis susirinkimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.