Gruodžio 16 d. 14 val. kviečiame į nuotolinį LVBOS atlikto tyrimo rezultatų pristatymą. Šių metų gegužės – birželio mėn. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS) vykdė Lietuvos bendruomenių organizacijų (BO) internetinę apklausą, norint išsiaiškinti jų veiklos poreikius ir galimybes ir esamą jų gyvybingumą. Apkalusoje dalyvavo 503 vietos bendruomenių organizacijos iš visos Lietuvos kaimų ir miestų. Tyrimo rezultatai ir išvados bus paskelbti šiame pristatyme.

Tyrimą pristatys Vytauto Didžiojo universiteto Lietuvos socialinių mokslų centro dr. Jurga Bučaitė-Vilkė ir dr. Viktorija Baranauskienė. Tyimo ataskaitą po pristatymo skelbsime šiame tinklapyje, skyriuje LVBOS dokumentai/ Rezoliucijos.

Kartu su šiuo tyrimu LVBOS pirmininkas Ramūnas Navickas papasakos apie susitikimų su savivaldybių BO tarybomis rezultatus.

Po pristatymų vyks diskusija.

Pristatymas vyks Zoom platformoje. Nuoroda bus atsiųsta registruojantis el. paštu: lvbosajunga@gmail.com.

Maloniai kviečiame.Apklausa vykdyta pagal projekto „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veiklos plėtra“, Nr. NOBP-01272, sutartis 2021-03-08, planą. Projektas finansuojamas pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2021 metais atrankos konkurso priemonę.

You are currently viewing Kviečiame į BO veiklos galimybių ir poreikių tyrimo bei susitikimų su savivaldybių BO tarybomis rezultatų pristatymą

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.