Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS) pagal 2014-2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiklos programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ priemonę „Visuomenės nepakantumo korupcijai didinimo ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimo iniciatyvos“ įgyvendina projektą „Skaidri Lietuva: vietos bendruomenių įsitraukimas į viešojo valdymo procesus ir korupcijos mažinimą“ ir kviečia į seminarą “ Vietos bendruomenių ir NVO viešųjų privačių interesų derinimas. Kaip jo išvengti?“
Mokymai vyks penkiuose Lietuvos regionuose: Kaune, Alytuje, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Netrukus paskelbsime datas ir kituose Lietuvos miestuose. Kviečiame sekti mūsų informaciją.

Pirmasis seminaras
„Vietos bendruomenių ir NVO viešųjų privačių interesų derinimas. Kaip išvengti interesų konflikto?“ vyks sausio 26 d., šeštadienį,  VDU Žemės ūkio akademija, III korpusas, 610 kab. nuo 09:00 iki 16:00.
Adresas: Universiteto 10, Akademija, Kauno r.

LABAI SVARBI INFORMACIJA – ŠIUOSE MOKYMUOSE GALI DALYVAUTI TIK ORGANIZACIJŲ VADOVAI.

REGISTRACIJA į seminarą Kaune:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4N761McoP0Xk24ihvGXgkE9MSyBuhEDXRFa7ul-rgVyO58w/viewform?usp=sf_link Smulkesnė informacija: el. paštu lvbosajunga@gmail.com, tel. +370 611 21453, projekto vadovė reda Kneizevičienė.

You are currently viewing Kviečiame dalyvauti seminaruose apie viešųjų ir privačiųjų interesų derinimą bendruomenėse Kaune

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.