Kultūros ministerija kartu su Vidaus reikalų ministerija ir „Kurk Lietuvai“ rugpjūčio 25 d. kviečia į viešąją konsultaciją „Kultūros paslaugų prieinamumo regionuose didinimo iššūkiai ir galimybės“. Kviečiame dalyvauti aptariant aktualius kultūros paslaugų prieinamumo regionuose didinimo klausimus ir teikti pasiūlymus, kaip juos spręsti.

Renginio tikslas – pristatyti visuomenei kultūros paslaugų prieinamumo regionuose problematiką ir galimybes, o diskusijų metu gautus siūlymus panaudoti gerinant kultūros paslaugų prieinamumą regionuose. Viešojo, nevyriausybinio ir privataus sektoriaus kultūros organizacijų bei savivaldos atstovai drauge ieškos bendrų sprendimų, kaip efektyviau spręsti šiuos klausimus.

Daugiau apie projektą čia http://kurklt.lt/projektai/kulturos-paslaugu-prieinamumas/.
Renginys vyks nuotoliniu būdu rugpjūčio 25 d. Renginio pradžia 8.30 val., detalesnę informaciją rasite renginio programoje.
Registracijos į renginį nuoroda:https://epilietis.lrv.lt/lt/formos/kulturos-paslaugu-prieinamumas-regus ionuose.
Registracija vyksta iki rugpjūčio 20 d. Užsiregistravusiems dalyviams, prieš renginį bus išsiųstos prisijungimo nuorodos ir instrukcija.

Siekiame, kad diskusijoje dalyvautų įvairus kultūros lauko ir visuomenės ratas ir prašome pasidalinti šiuo kvietimu su Jūsų organizacijos nariais. Kilus klausimams, kreiptis į Dovilę Maliauskienė, el. paštu: dovile.maliauskiene@lrkm.lt, tel. Nr. +370 608 47 694.

Apie renginį paskelbta ir facebook’o paskyroje.

Kultūros ministerijos informacija.

You are currently viewing „Kultūros paslaugų prieinamumo regionuose didinimo iššūkiai ir galimybės“.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.