Gegužės 25 d. nuo 11 val. kviečiame į Bendruomenės šventę “Šeimų gegužinė” , kuri vyks Sąjūdžio parke. Labai įdomi ir turininga programa, kurioje Klaipėdos bendruomenių asociacija (KBA) organizuoja Aitvarų festivalį, kuriame bendruomenės turės galimybę pristatyti savos gamybos aitvarus.
Savadarbiai aitvarai bus registruojami vėjo aitvarų konkursui, kurio nugalėtojai bus išrinkti balsuodami Fb. paskyroje Klaipėdos Bendruomenių Asociacija. Konkurse dalyvaus tik savadarbiai vėjo aitvarai, tačiau į šventę atsinešti ir skraidinti galima ir pirktinius, akrobatinius, sportinius, bet kokius – kad tik būtų kuo daugiau veiksmo danguje!
Tiems, kas norėtų išmokti pasigaminti savo aitvariuką – šventėje veiks Šeimos Aitvaro dirbtuvės. Ten, su patyrusio meistro pagalba, klaipėdiečių šeimos pasigamins, išmargins ir išmoks skraidinti savo patį geriausią aitvarą. Jums tereikia tik patiems su gera nuotaika ateiti – visomis medžiagomis ir pagalba rūpinamės mes.
Dirbtuvių metu numatoma pagaminti apie 100 aitvarų, ir jie visi galės dalyvauti aitvarų konkurse, bei laimėti rėmėjų įsteigtus ypač vertingus prizus.

You are currently viewing Klaipėdos miesto bendruomenės šventė

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.