Klaipėdos bendruoemnių asociacija (KBA) per karantiną sutaupytas rėmėjų – socialiai atsakingų įmonių ir fizinių asmenų, paramos lėšas nukreipė į vienos iš idėjų realizavimą – įrengia paplūdimio tinklinio aikštyną šalia Jono kalno, būsimo Pelenyno kvartalo teritorijoje.

Dvi tinklinio aikštelės ant smėlio, malonus augančių medžių pavėsis, šalia fontanai ir socialinis klubas „Raketa“ atsigaivinimui – kas gali būti geriau?

Birželio 17 d. išlyginta aikštelė (aikštelės projektas suderintas su paveldosaugos institucija), jau tariamasi dėl smėlio atvežimo, laukiama, tinklinio stulpų. Jei liks lėšų, bus įrengta ir tvora, kad nereiktų iš šalia esančio kanalo kamuolio žvejot.

Plotą tinklinio aikštelei įrengti neatlygintinai (gaila, kad laikinai, kol vyks kvartalo statybos) pasiūlė Pelenyno kvartalo vystytojai Verdispar Gluosniai.

Paramą KBA veiklai skyrė Klaipėdos konteinerių terminalas, VMG, Stemma group, Bega, Fortum Heat Lietuva.Reikės talkos tvoros segmentus prisukinėjant ir aplinką formuojant.

KBA pirmininkas Renaldas Kulikauskas socialiniuose tinkluose pakvietė visus, kas norėtų padėti aikštelės įrengimui, prisijungti.

Klaipėdos bendruomenių asociacijos informacija.

You are currently viewing Klaipėdos bendruomenių asociacijos tinklinio aikštynas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.