Kovo 2 dieną Vilniaus bendruomenių asociacija organizavo nuotolinį informacinį civilinės saugos pagrindų seminarą bendruomenių organizacijoms. Pristatymą vedė šios srities specialistė Renata Baniulienė, puikiai suvokianti valstybės galimybes, realybes ir šio pasaulio rizikas. Informacinis puslapis https://civsauga.lt/apie-mus/.

Seminaro įrašą galima pasižiūrėti čia: https://www.facebook.com/Vilniausbendruomeniuasociacija/videos/1076901982876252.

Kovo 3 d. facebook bendruomenė „Plaukimo šeima“ pakvietė į nuotolinį, tiesioginį seminarą apie pasiruošimą ir pilietinį pasipriešinimą Lietuvoje invazijos atveju į šalį. ,5 val. trukmės paskaitą skaitė puikus šios srities specialistas, atsargos majoras ir Sausio 13-osios Parlamento gynėjas Albertas Daugirdas iš @Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM. Tiesioginėje transliacijoje dalyvavo apie 6000 dalyvių.

Trumpame pagal galimybes, bet labai koncentruotame susitikime, A. Daugirdas paaiškino apie pilietinį pasipriešinimą karo atveju, esant okupacijai, apie būtinas šeimos atsargas ir pasiruošimą evakuacijai, šeimos ir namų apsaugos priemones.

Seminarą galima pasižiūrėti čia: https://www.facebook.com/plaukimoseima/videos/3287761741455835https://www.facebook.com/plaukimoseima/videos/3287761741455835.

Visa informacija ir seminare minėti leidiniai yra skelbiami Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM: https://kam.lt/…/mobilizacijos…/informacija.html.

You are currently viewing Civilinės saugos įvadas ir pilietinis pasipriešinimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.