Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjunga gegužės 28-30 dienomis organizavo išvažiuojamąjį strategijos pirmąjį planavimo posėdį Mociškių sodyboje, Pagėgių sav, Posėdžio užsiėmimų planas ir dienotvarkė buvo aptartos gegužės 25 dienos nuotoliniame susitikime su moderatoriais.

LVBOS nariai pradėjo savo strategijos kūrimo etapą. Įvykusio posėdžio diskusijose numatytos pirminės pagrindinės strateginės kryptys ir sudarytos 4 darbo grupės, kurios turės dirbti ir paruošti pasiūlymus antrajam strategijos planavimo etapui, kurio išvažiuojamasis posėdis vyks rugpjūčio pabaigoje,
Bendruomeniškas, įtemptas, bet produktyvus savaitgalis apie Lietuvos kaimo ir miesto bendruomeninių organizacijų bendradarbiavimo, atstovavimo, idėjų ir darbų realizavimo perspektyvas ir planus, teisinės bazės tobulinimą, bendruomenių stiprinimą, vietos bendruomenės organizacijos apibrėžimą ir jo tikslinimą. Be abejo, pirmame posėdyje ne viską spėta aptarti, neišgrynintos visos problemos. Tačiau tikimasi, kad visa tai bus aptarta ir tikslinama darbo grupėse: teisinės bazės stiprinimo, bendruomenių judėjimo stiprinimo, LVBOS išorės politikos ir LVBOS struktūros ir vidaus stiprinimo.

Labai dėkojame visiems dalyviams, LVBOS nariams, kurie atvažiavo iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos miestų ir rajonų, Tauragės, Plungės, Ukmergės, Pagėgių ir buvo kartu, dalinosi patirtimi, diskutavo, nuoširdžiai bendravo ir siūlė. Dėkojame sodybos šeimininkams, aktyviems bendruomenininkams Rasai ir Sigitui Stoniams, kurie buvo kartu užsiėmimuose, gardžiai mus maitino, papasakojo apie Pagėgių kraštą, papročius, organizavo pažintinę ekskursiją po apylinkes, aplankant Bitėnų kapines, kuriose palaidotas Vydūnas ir M. Jankus, gamtos paminklą – Raganų eglę.

Strategijos planavimo posėdžius moderuoja VšĮ „interstela“ moderatorė Irena Blaževičė su lektorėmis Laura ir Ernesta.

Strategijos planavimas vyksta pagal „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veiklos plėtra“, Nr. NOBP-01272, sutartis 2021-03-08, veiklos planą. Projektas finansuojamas pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2021 metais atrankos konkurso priemonę.
Nuotrauka: Eglės Juozapavičienės

You are currently viewing Išvažiuojamasis strateginio planavimo posėdis

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.