Lapkričio 20 d. kviečiame į informacinį seminarą visus pareiškėjus (viešuosius ir privačius juridinius asmenis), ketinančius teikti paraiškas projektui „Alternatyvių Investicijų Detektorius (AID)“.

Projekto tikslas – plėtojant socialinės integracijos paslaugas, didinti socialiai pažeidžiamų, socialinę riziką ir atskirtį patiriančių asmenų galimybes aktyviai dalyvauti bendruomenėje ir darbo rinkoje. Kvietimas teikti paraiškas paskelbtas 2020 m. rugpjūčio 4 d. Paraiškų teikimo terminas tęsis iki 2022 m. rugsėjo 30 d. arba iki kol baigsis kvietimui skirtos finansavimo lėšos.

Per pirmuosius mėnesius buvo gauta daugiau nei 60 paraiškų, įvyko jau 6 projektinių idėjų pristatymo ir vertinimo susitikimai. Apibendrinus sukauptą patirtį, kviečiame į seminarą, kurio metu aptarta:

🔹 paraiškos formą ir jos pildymo reikalavimus;
🔹 paraiškų teikimo ir vertinimo procesą;
🔹 dažniausiai pasitaikančias klaidas ir kaip jų išvengti.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu Microsoft Teams platformoje 2020 m. lapkričio 20 d. nuo 10:00 iki 11:30 val.

Registracija į seminarą yra privaloma, registruotis galima užpildžius toliau puslapyje esančią dalyvio anketą iki 2020 m. lapkričio 15 d. https://www.esf.lt/lt/susisiekite-su-mumis/renginiai/1/seminaras-projekto-alternatyviu-investiciju-detektorius-aid-pareiskejams/event-158

Prisijungimo nuorodą į seminarą užsiregistravusiems dalyviams prieš renginį atsiųsime elektroniniu paštu.
Preliminari seminaro trukmė iki 1,5 val.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad renginys bus įrašomas, todėl dalyvaudami renginyje Jūs sutinkate būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įraše ir esate informuoti, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašas gali būti skelbiamas Europos socialinio fondo agentūros interneto svetainėje www.esf.lt ir projekto „Alternatyvių Investicijų Detektorius (AID)“ socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Kilus klausimams, maloniai kviečiame kreiptis į Projektų vystymo skyriaus vedėją Viktoriją Krutulytę 8 687 39898 arba el. p. aid@esf.lt.
Seminarą organizuoja Europos socialinis fondas.

You are currently viewing Informacinis seminaras ketinantiems teikti paraišką

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.