Spalio 3 -4 dienomis Trakuose įvyko Lietuvos bendruomenių forumas „Trakai 2020“. Forumą kasmet organizuoja VšĮ Pro „Pratners“ kartu su vietos veiklos grupėmis. Šįmet šį renginį padėjo organizuoti Trakų r. savivaldybė ir Trakų rajono vietos veiklos grupė.

Spalio 3 d. įvykusioje konferencijoje „Vietos bendruomenės, vietos veiklos grupės, seniūnai ir seniūnaičiai valstybės socialinio kapitalo kūrime“ dalyvavo ir pranešimus apie bendruomeninę veiklą, seniūnų ir seniūnaičių padėtį ir veiklą šiuolaikinėje savivaldoje skaitė Lietuvos seniūnų asociacijos prezidentas Rolandas Bružas, prof. dr. Saulius Nefas, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstove Milda Saudarge, Rasa Tamulevičiutė iš Vidaus reikalų ministerijos , M. Romerio universiteto profesorė I. Leliūgienė, Vilniaus m. sav. bendruomeninių organizacijų tarybos narė Rasa Kavaliauskaitė. R. Kavaliauskaitės atliktas tyrimas, nagrinėjantis Vilniaus miesto bendruomeninių organizcijų veiklą ir esamą padėtį, iššūkius, buvo ypač įdomus ir aktualus.

LVBOS pirmininkas prof. Ramūnas Navickas, Vietos veiklos grupių tinklo pirmininke Kristina Švedaitė ir Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas A. Bružas kartu su aktyviais Lietuvos bendruomenių nariais diskutavo bendruomeniškumo, bendruomenių įtraukties į sprendimų priėmimą, tarpinstitucinę bendrystę ir kt. temomis.

Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos nuotrauka.

You are currently viewing Bendruomenių forumas „Trakai 2020“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.