Kviečiame mūsų bendruomenių organizacijas jungtis prie Pasaulio lietuvių sveikinimo Lietuvai.

Artėjant Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Kovo 11–osios dienos paminėjimui, Seimo narys Simonas Gentvilas kartu su savo patarėja Reda Kneizevičiene kviečia kartu surengti vieningą pasaulio lietuvių bendruomenių virtualią akciją „PASVEIKINK LIETUVĄ“.

Kviečiame visus kartu pasidžiaugti laisve ir pajusti bendrumo jausmą, kad esame visi lietuviai kaip viena didelė bendruomenė ir visai nesvarbu kuriame pasaulio krašte esame.

Prašome jūsų iki kovo 1 dienos atsiųsti savo video sveikinimą, kuris taps bendro renginio dalimi. Savo sveikinimus viso pasaulio lietuviams ruošia ir Lietuvos bendruomenių atstovai iš skirtingų regionų: Suvalkijos, Dzūkijos, Žemaitijos, Aukštaitijos, Mažosios Lietuvos ir trijų didžiųjų miestų: Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos.

Tad kviečiame kovo 10 dieną kartu sujungti savo širdis ir mintis drauge ir LR Seimo youtube kanale stebėti mūsų renginį. Apjuoskime visą pasaulį lietuviška kalba, bendruomeniškumu ir išreiškime meilę savo gimtinei.

Vėliau šiuo įrašu pasidalinsime su viso pasaulio lietuvių bendruomenėmis. Iniciatyvos partneriai: Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga,
Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga,
Vilniaus bendruomenių asociacija,
Kauno bendruomenių centrų asociacija,
Klaipėdos bendruomenių sąjunga.

R. Kneizevičienė pasiruošusi atsakyti į visus Jūsų klausimus, jos facebook paskyra – https://www.facebook.com/reda.kneizeviciene.1/; skype – redaknei WhatsApp- +370 611 21453.

Video sveikinimo trukmė iki 1 min 30 sek. Vaizdas turėtų būti horizontalus ir būtų puiku jeigu būtų FULL HD raiška.

You are currently viewing Bendruomenių akcija „Pasveikink Lietuvą“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.