Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos sprendimu vasarį raštu buvo kreiptąsi į Lietuvos universitetus, prašant bendradarbiauti sprendžiant bendruomenėms aktualius socialinius, viešojo valdymo ir atstovavimo, bendruomeninio judėjimo, pilietiškumo, savanorystės ir kitais klausimus.

Raštas buvo išsiųstas į 8 universitetus ir VšĮ „Kurk Lietuvai“ (iš jos atsakymo negavome). Visi universitetai – KTU, VDU_ŽŪA, KU, LCC, MRUNI, VU, VGTU – maloniai sutiko bendradarbiauti.

Sudaryta darbo grupė – R. Navickas, V. Šetkienė, R. Kulikauskas, S. Gorodeckis – vasario 17 d. ir vasario 22 d. dalyvavo nuotoliniuose susitikimuose su Kauno technologijos universiteto (KTU) ir VDU-ŽŪA mokslininkais, tyrėjais, su kurias tartasi viešųjų paslaugų perdavimo NVO, pilietinio dalyvavimo ir skatinimo, dalyvaujamosios valdysenos, kaimo ir miesto bendruomeninės aplinkos Lietuvoje, regionininės politikos klausimais, galimybe bendruomenėms įsijungti į universitetų vykdomus projektus, dalyvauti paskaitose, galimybe bendruomenių lyderiams skaityti paskaitas studentams, ir kt.

Sutarta, kad visa informacija apie naujausius darbus bus dalinamasi. VDU suteikė prieigą prie VDU bibliotekos duomenų bazęs.

Jau gavote kvietimą mūsų bendruomenėms įsijungti į KTU projektą, VDU kvietimu abiturientams dalyvauti konsultacijose.

Tartasi dėl galimybių studentams atlikti praktikas bendruomeninėse organizacijose, pačioms bendruomenėms pasiūlyti temas baigiamiesiems darbams.
Su VDU-ŽŪA susitarta organizuoti susitikimą semestro pabaigoje.

Visa informacija dalinsimės savo tinkle.

Bendradarbiauti sutiko ir Mykolo Romerio universitetas, pateikęs savo pasiūlymus raštu.

Nuotraukoje – susitikimas su VDU-ŽŪA mokslininkais, tyrėjais ir atstovais.

You are currently viewing Bendradarbiavimo susitikimai su universitetais

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.