Jau visai netrukus pradės veikti bandomasis Bendruomenių stiprinimo priemonės modelis!

Rugpjūčio 16 d. susitiko Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, savivaldybių, įtrauktų į šią priemonę, administracijų koordinatoriai ir Priemonės konsultanto atstovai, kurie kartu įgyvendins Bandomąjį modelį pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano 1.1.4 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Susitikime dalyvavo 10 savivaldybių – Anykščių, Elektrėnų, Kaišiadorių, Kauno miesto, Kėdainių, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto, Tauragės ir Trakų – priemonės koordinatoriai, priemonės konsultanto – pagal sudarytą jungtinės veiklos sutartį kartu veikiantys LVBOS, LKBS ir NIPC vadovai ir priemonę vykdančios ir kuruojančios Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovė M. Saudargė.
Planuojamas projektų kvietimas bus paskelbtas jau pačiu artimiausiu metu.

Džiugu, kad Panevėžio, Anykščių ir Klaipėdos savivaldybės jau pasiruošusios kvietimui. Visa informacija apie kvietimus teikti paraiškas, konsultacijas, konkurso eigą, dokumentus bus skelbiama https://lvbos.lt, NIPC ir LKBS facebook profiliuose.

You are currently viewing Bandomojo modelio konsultanto susitikimas su savivaldybėmis

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.