2019 m. kovo 21 d. Kauno r. Ežerėlio kultūros centre įvyko baigiamasis projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“ renginys – konkurse dalyvavusių bendruomenių apdovanojimas ir jų vadovų pagerbimas.

Konkurse dalyvavo 66 įvairios visuomeninės organizacijos (112 bendruomenių): bendruomenių sąjungos, vietos veiklos grupės, bendruomenių centrai, klubai, draugijos, pavienės miestų ir kaimų bendruomenės iš įvairių šalies regionų ir kt. Nugalėtojai pagerbti atminimo dovanomis.

Visi pateikti saugaus eismo projektai, priklausomai nuo bendruomenių paraiškose deklaruotų narių skaičiaus, buvo suskirstyti į 5 grupes: bendruomenių susivienijimų, 3 pavienių bendruomenių bei neformalių bendruomenių.   Konkursui pateiktų bendruomenių įgyvendintus saugaus eismo projektus jungtinė Kelių direkcijos ir Bendruomenių sąjungos ekspertų grupė įvertino nugalėtojus ir surašė sekančioje lentelėje.

Sveikiname visas bendruomenes su gražiu renginiu ir tikimės, kad konkursas ir toliau tęs saugaus eismo įgūdžių ugdymo tradicijas.

Tradiciškai renginį organizuoja Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga ir Lietuvos eismo kelių direkcija.

You are currently viewing Baigėsi konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.