Liepos 20 dieną Lietuvos vietos bendruomenių organziacijų sąjunga (LVBOS) baigė nuo birželio 4 d. vykusią Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų poreikių ir galimybių apklausą. Apkalusą sudarė 38 klausimai įvairiomis bendruomenių organizacijų veiklos temomis: vidaus struktūros ir veiklos, sudėties, veiklos, turimų resursų ir finansavimo, interesų, poreikių, galimybių ir problemų – visa, kas svarbu organizacijos veiklai palaikyti ir skatinti.

Džiugu pranešti, kad apklausoje dalyvavo daugiau kaip 500 vietos bendruomenių organizacijų beveik iš visų Lietuvos savivaldybių. Apklausos medžiaga bus perduota Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkams, kurie apibendrins medžiagą ir pateiks pasiūlymus bendruomenių plėtros programos gairėms sudaryti bei pateikti pasiūlymus valdantiesiems, padės mums kuriant sąjungos strategiją.

Su preliminariais apklausos rezultais numatoma supažindinti rudenį.

LVBOS taryba ir pirmininkas Ramūnas Navickas labai dėkojame visoms organizacijoms, kurios dalyvavote šioje apklausoje. Taip pat dėkojame apklausos organizatorei ir vykdytojai iš Vilniaus bendruomenių asociacijos Rasai Kavaliauskaitei, kuri labai atsakingai vykdė ir rūpinosi, kad apklausa vyktų sklandžiai.

Apklausas vykdyta, įgyvendinant projektą „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veiklos plėtra“, Nr. NOBP01272, sutartis 2021-03-08, kuris finansuojamas pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektų finansavimo 2021 metais atrankos konkurso priemonę. 

You are currently viewing Baigėsi bendruomenių poreikių ir galimybių apklausa

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.