Balandžio 17 dieną įvyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) ataskaitinis rinkiminis susirinkimas, kurio metu buvo pateiktos veiklos ir finansinės ataskaitos, vyko diskusija dėl 2018 metų veiklos plano, aptartos būsimojo skėtinių organizacijų projekto gairės, Vystomojo bendradarbiavimo projekto su Ukraina planas. Labai džiugu, kad ir kitų miestų vietos bendruomenių atstovai šiuo metu svarsto galimybę įstoti į mūsų organizaciją. Mūsų vizija – LVBOS yra Lietuvos kaimo ir miesto vietos bendruomenių veiklą koordinuojantis centras, savo nariams teikiantis švietėjišką, savalaikę ir kokybišką informaciją bei metodinę pagalbą, atstovaujanti savo narių interesus valstybinėse ir Europos institucijose. Tikime, kad nauji nariai sustiprins mūsų organizaciją. Labai džiaugiamės tuo ir laukiame naujų narių iš Kėdainių, Klaipėdos, Anykščių, Širvintų, Širvintų ir Pagėgių. Susirinkime dalyvavo ir Šiaulių apskrities bendruomenių konfederacijos pirmininkė N. Malakauskienė su bendruomenių atstovais.

Susirinkimo metus antrai kadencijai LVBOS pirmininke išrinkta Reda Knezevičienė, nauja taryba ptvirtinta tik iš dalies, nes balandžio 18 d. vyko Vilniaus bendruomenių asociacijjos susirinkimas. Jiems pateikus savo kandidatus į LVBOS tarybą, sąjungs steigėjai da kartą balsuos už nauos sudėties tarybą.

Pirmininkė R. Kneizevičienė padėkojo visiems LVBOS nariams už patikėjimą toliau vadovauti LVBOS. Tai ją  įpareigoja dar geriau atstovauti savo narių interesus.

Prašome vietos bendruomeniečių išsakyti savo nuomonę dėl LVBOS veiklos ir veiklos gairių 2018 metams. Jūsų nuomonės lauksime iki gegužės 1 dienos el. paštu lvbosajunga@gmail.com

Gegužės pradžioje planuojamas naujos kadencijos tarybos posėdis, kuris svarstys visus Jūsų pateiktus pasiūlymus.
Prieš susirinkimą visi LVBOs nariai galėjo aplankyti mūsų fotokokurso darbų parodą. Parodos veikia Kauno apskr. viešojoje bibliotekoje Radastu g. 2 ir Senųjų ir retų spaudinių skyriuje, K. Donelaičio g. 8.

2017 m. finansinė ataskaita yra skyrelyje „Planai ir ataskaitos“.

Susirinkimo nuotraukos yra Galerijoje ir FB paskyroje.

You are currently viewing Ataskaitinis rinkiminis LVBOS susirinkimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.