Balandžio 25 d. Kaune įvyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos ataskaitinis rinkiminis posėdis. Posėdyje dalyvavo sąjungos nariai, išskyrus Šiaulių apskrities bendruomenių konfederacijos pirmininką bei LVBOS tarybos nariai.
Susirinkimo metu buvo išklausytos ir patvirtintos pirmininkės, revizijos komisijos ir 2018 metų metinė finansinė ir veiklos ataskaitos. Susirinkimo dalyviai pažymėjo, kad didžiulis LVBOS narių darbas, įdėtas valstybės institucijose dažnu atveju nedavė laukiamų rezultatų. Dėl biurokratinių kliūčių, skirtingų požiūrių į tuo pačius klausimus, rezultatų dažnai tenka laukti labai ilgai arba sprendimų aplamai nesulaukta. Tačiau nutarta nesustoti ir toliau tęsti pradėtus darbus.
LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė atsistatydino iš pirmininkės pareigų ir vienu iš pagrindinių klausimų tapo naujojo pirmininko rinkimai. Kaip pažymėjo pirmininkė, LVBOS laikosi nerašytos tradicijos, kad sąjungos narių atstovai turi „pabūti“ LVBOS pirmininkais ir pasiūlė Kauno bendruomenių centrų asociacijos tarybos pirmininką Ramūną Navicką. Susirinkimo dalyviai vienbalsiai patvirtino šią kandidatūrą. Susirinkime išrinkti ir jo pavaduotojai, kurie atstovaus bendruomenių interesus vietose: Klaipėdos – Renaldas Kulikauskas, Anykščių – Irma Laurinavičiūtė, Vilniaus – Arimantas Račkauskas, Lietuvos kaimo bendruomenių – Virginija Šetkienė.
Susirinkime nutarta, kad LVBOS tarybos sudėtis kol kas nesikeičia: tačiau vieną LKBS narį keičiame kitu. Tarybos sudėčiai tikslinti (rinkti naują tarybą) nutarta kviesti dar vieną narių susirinkimą, kuris įvyks jau po visų narių ataskaitinių susirinkimų.
Susirinkime taip pat svarstyti tolimesni LVBOS planai: atstovavimas institucijose ir organizacijose, įstatų keitimas, susitikimai su Aplinkos ministerija ir ESFA atstovais, VRM projekto pasikeitimai, Šiaulių konfederacijos klausimas ir kiti.

Sveikiname LVBOS tarybą ir naująjį pirmininką, linkėdamai ir toliau išlikti aktyviais bendruomeninių interesų skleidėjais ir gynėjais, o Redai Kneizevičienei dėkojame už tikrai pasiaukojantį darbą, nuveiktus darbus ir didžiulį optimizmą atstovaujant bendruomenių interesus tiek valstybės institucijose, tiek organizacijose. Linkime Redai nepamiršti bendruomenių ir kuo geriausios sėkmės darbuojantis Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorės pareigose.

You are currently viewing Ataskaitinis rinkiminis LVBOS susirinkimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.