Gegužės mėn 11 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija paskelbė projektų ir iniciatyvų finansavimo konkursą, kurį šiame tinklapyje ir FB paskyroje paskelbė ir pakvietė dalyvauti ir LVBOS.
Prioritetinės konkurso finansavimo kryptys buvo:
– Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metų minėjimas;
– Čijunės Sugiharos metų minėjimas;
– Lietuvos įvaizdį formuojančios ir Lietuvos žinomumą didinančios iniciatyvos;
– Projektai, skirti tautinių mažumų ir bendrijų istorijai Lietuvoje puoselėti;
– Kitos istorinę atmintį puoselėjančios iniciatyvos;

Konkurso tikslas – atrinkti ir finansuoti aktualius, turinčius išliekamąją vertę, ugdančius patriotiškumą ir pilietiškumą, skatinančius tautos istorijos, kultūros savitumo suvokimą, tautinės tapatybės puoselėjimą, teigiamą Lietuvos įvaizdį formuojančius ir atitinkančius prioritetines kryptis, projektus.

Labai džiugu, kad tokioms netipinėms bendruomenėms temomis dalinį tikslinį LRV finansavimą gavo Vilniaus bendruomenių asociacijos narės Žvėryno ir Užupio bendruomenės: asociacijos Užupio bendruomenės kartu su žydų bendruomene projektas „Užupio žydų gyvenimo tiltas tarp praeities ir ateities“, kuriame numatyta pažymėti Gaono prasmingos veiklos ir jo istorinės atminties įtaką Lietuvos įvaizdžiui.
Tikslinį dalinį finansavimą gavo ir Vilniaus visuomeninės organizacijos Žvėryno bendruomenės projektas „Karaimai Žvėryne. Istorija ir dabartis“.
Sveikiname kolegas vilniečių bendruomenių organizacijas!

You are currently viewing LRV projekto ir iniciatyvų konkurso finansavimas skirtas Vilniaus bendruomenėms

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.