„Epale“ pradeda naują „Bendruomenės istorijų“ seriją! Bendruomenės istorijų skiltis „Epale“ bendruomenei suteikia galimybę dalintis istorijomis, perspektyvomis ir patirtimi, kurios atskleidžia suaugusiųjų švietimo specialistų kūrybiškumą ir kompetencijas, o tai naudinga jų kolegoms ir visai šveitimo bendruomenei. „Epale“ tinklas yra tam tikra prasme įsipareigojęs rinkti ir publikuoti informaciją apie projektus ir patirtį suaugusiųjų švietimo sektoriuje, atspindinčius jų nepaprastą įvairovę. Praėjusiais metais mes tyrime teiravomės, kaip suaugusiųjų švietimo bendruomenė reagavo į COVID-19 pandemiją. Jo rezultatas – 114 jausmingų istorijų apie reakciją į pandemiją, kūrybiškumą ir pedagogikos atsparumą iššūkiams.

KVIETIMAS

Šių metų tikslas – pasisemti įkvėpimo iš surinktos istorijų apie suaugusiųjų švietimą kolekcijos, kuri atspindėtų temas, kurioms „Epale“ 2021 metais skiria daugiausia dėmesio. Istorijas kviečiame pateikti iki 2021 m. spalio 29 d.

Pirmieji 100 „Epale“ vartotojų, pateikusių kriterijus atitinkančias istorijas, gaus „Epale“ firminį dovanų rinkinį!
Prizų bus ir daugiau. Svarbiausias šios iniciatyvos tikslas – dalintis patirtimi ir pasisemti įkvėpimo.

Tad kokios tos istorijos galėtų būti ir kas praturtintų, įkvėptų kolegas?

Tai:
🔹 Projektai, kuriuose jūs šiuo metu dalyvaujate.
🔹 Pačios įdomiausios jūsų patirtys, dirbant suaugusiųjų švietimo srityje.
🔹 Kaip per paskutinius metus pasikeitė jūsų darbas?
🔹 Ateities iššūkiai švietimo srityje ir konkrečioje jus dominančioje srityje.
Jums tereikia užpildyti formą internete, pridėti vieną arba daugiau nuotraukų bei pasidalinti savo istorija! Trumpai peržvelkime visus etapus.  

Kviečiame dalintis istorijomis, kurios atspindėtų svarbiausias šių metų „Epale“ temas.

Visi dalyviai, pateikę kriterijus atitinkančias istorijas, gaus išskirtinę galimybę dalyvauti mokymuose „Efektyvios strategijos, padedančios užtikrinti jūsų suaugusiųjų švietimo veiklų ir projektų komunikaciją ir reklamą“, kurie vyks 2021 m. lapkričio – gruodžio mėn.

Be to, visos publikuotos istorijos bus įtrauktos į 2021 m. „Bendruomenės istorijų“ knygąPeržiūrėkite praėjusių metų „Bendruomenės istorijų“ knygą!  

Išsamią informaciją apie temas ir visus kitus niuansus ir KAIP dalyvauti rasite čia: https://bit.ly/3nJ3A1Y

You are currently viewing 2021 m. iniciatyva „Bendruomenės istorijos“

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.