Sausio 7 dieną Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vyko Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo aprašo aptarimas, kuriame dalyvavo LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Kęstutis Vilkauskas, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vyriausioji patarėja, Grigiškių seniūnijos Salų seniūnaitė Daiva Sinkuvienė ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vyriausioji patarėja nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių plėtros klausimais Aurelija Olendraitė.
2018 metais įvykusioje konferencijoje pabrėžtinai buvo prašoma, kad šios programos aprašai būtų kaip įmanoma greičiau tvirtinami ministerijoje. Susitikime ministerijoje nutarta, kad naujajam aprašui patvirtinti užteks savivladybės administracijos direktoriaus įsakymo ir nereikės laukti tarybos posėdžio. Buvo išsakytas ir dar vienas svarbus pasiūlymas, kad tinkamos išlaidos būtų užskatytos nuo 2019 metų sausio 1 dienos, o ministerijoje būtų sudaryta programos priežiūros darbo grupė, kuri analizuotų skundus ir svarstytų probleminius klausimus.
Tikimės, kad aprašo derinimas su SADM teisės departamentu ilgai neužtruks ir vietos bendruomenėms nereikės per 2 mėnesius, kaip tai įvyko 2018 metais, įgyvendinti visų metų laikotarpiui numatytų veiklų.

Aprašą paskelbsime, kai tik jis bus patvirtintas.

You are currently viewing 2019 metų programos „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ aprašo aptarimas

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.