Kovo 1d. Vilniaus savivaldybėje buvo aptarta nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017 metų projektų rezultatai ir susipažinta su 2018 metų projektų konkurso perspektyvomis.
Renginyje dalyvavo SADM viceministras Eitvydas Bingelis ir bendruomenių reikalų skyriaus vedėja Aurelija Mineikaitė, Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų asociacijos pirmininkė Reda Kneizevičienė, Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas, Vilniaus bendruomenių asociacijos tarybos pirmininkas Sakalas Gorodeckis, Emilis Misiulis, Daiva Sinkuvienė, Daiva Mikulskienė ir kiti Vilniaus miesto administracijos darbuotojai, seniūnai, seniūnaičiai, bendruomenių lyderiai ir patys aktyviausi vilniečiai.

Visos seniūnijos entuziastingai vykdė įvairiausius projektus, akcijas, kurie džiugino ne vieną vilnietį. Buvo pristatyti keletas bendruomenių projektų iš Fabijoniškių, Rasų, Lazdynų ir Justiniškių seniūnijų.
Dėkojame Ritai Balčiūnienei už pasidalinimą renginio įspūdžiais, visiems dalyviams už išsakytas mintis. Vilniečiai vilaisi, kad 2018 metais projektai visiems suteiks dar daugiau džaugsmo ir praturtins gyvenimą.

Tokia praktika galėtų būti taikoma ir visose miestų ir rajonų savivaldybėse.

Nuotraukos vilniečių S. Žiūros ir kitų dalyvių.
Vilniaus bendruomenių asociacijos ir Ritos Balčiūnienės informacija.

Renginio nuotraukos čia.

You are currently viewing 2017 metų bendruomenių ir NVO rėmimo projektų rezultatų aptarimas Vilniuje

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.