Vasario 7 dieną LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė Klaipėdoje susitiko su Pajūrio krašto miestų vietos bendruomenių atstovais. Kalbėtasi apie problemas, su kuriomis gyvena pajūrio krašto bendruomeniečiai. Pagrindinė jų problema – Klaipėdos jūros uosto plėtra ir šio projekto ekonominis, socialinis ir gamtosauginių pasėkmių vertinimas. Susitikime dalyvavo Klaipėdos, Palangos ir Šventosios miestų vietos bendruomenių atstovai. Buvo pristatyta Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veikla, įgyvendinti projektai.
Pajūrio krašto vietos bendruomenės buvo paskatintos įkurti bendrą asociaciją ar sąjungą, kuri galėtų tapti LVBOS nare. Ši skėtinė organizacija padėtų atstovauti vietos bendruomenės narių interesus, sprendžiant vietos problemas su vietine valdžia arba ginant savo narių interesus LR Seime ar ministerijose. Jau ne kartą vietos bendruomenės įrodė Lietuvoje, kad susitelkę gali pasiekti gerų rezultatų.
Turime viltį, kad Klaipėdos regiono vietos bendruomenių sąjunga papildys LVBOS narių gretas ir aktyviai įsijungs į visos Lietuvos vietos bendruomenių veiklą.

You are currently viewing Susitikimas su Klaipėdos krašto vietos bendruomenių atstovais

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.