Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau baigėsi.

Susitikimas su Telšių apskrities bendruomeninių organizacijų tarybomis

2021 24 rugsėjo, 10:00 - 12:00

Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS) rugsėjo 24 d, 10 val. kviečia Telšių apskrtities Mažeikių r., Plungės r., Rietavo, Telšių rajono savivaldybių Bendruomeninių organizacijų tarybų (BOT) atstovus.  Susitikimų tikslas – susipažinti su Lietuvos savivaldybių bendruomeninių organizacijų tarybų (toliau – BOT) nariais ir tarybų veikla, stiprinti ir tobulinti savivaldybių BOT veiklą, paruošti pasiūlymus valstybės institucijoms dėl bendruomeninio judėjimo plėtros.

Susitikimuose norime sužinoti kaip ir kada susikūrė savivaldybės BOT, kokia jos veikla, ar savivaldybėje yra bendruomenių organizacijų rėmimo programos, kokios tarybų narių pastabos ir pasiūlymai šiai veiklai aktyvinti. Susitikimuose dalyvaus LVBOS ir nacionalinės bendruomeninių organizacijų tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas.
Į susitikimus yra kviečiami ir savivaldybėse veikiančių bendruomenių organizacijų sąjungų ar asociacijų atstovai, jei savivaldybėje nėra BO tarybos – atstovai iš NVO tarybos, atsovaujantys vietos bendruomenes.

Susitikimas vyks Žemaičių Kalvarijoje, Gardų a. 9 (Plungės r.).
Apie savo dalyvavimą prašome informuoti telefonu +370 698 33829, el. paštu: ramunas.navickas@gmail.com, lvbosajunga@gmail.com, Ramūnas Navickas.

Susitikimai organizuojami vykdant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos biudžeto lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veiklos plėtra“, Nr. NOBP-01272, sutartis 2021-03-08.
Susitikimai organizuojami kartu su projekto partneriais – Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Maloniai kviečiame.

Informacija

Data:
2021 24 rugsėjo
Laikas:
10:00 - 12:00
Renginys Category:
Interneto svetainė:
https://lvbos.lt

Organizatoriai

Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga
Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.