Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau baigėsi.

Šimtmečio Antaninės Antanave

2018 9 birželio

Lietuvos Atkūrimo 100-mečio proga Kazlų Rūdos rajono Antanavo bendruomenė drauge su Vokietijos Kaselio miesto lietuvų bendruomene birželio 9 dieną Antanave organizuoja ŠIMTMEČIO ANTANINES ANTANAVE.
Šis vardas ne tik davė pradžią Antanavo kaimo pavadinimui, bet buvo svarbus ir visos Lietuvos istorijoje, nes pirmasis Lietuvos prezidentas buvo Antanas Smetona. Renginio metu planuojama pagerbti visus Antanus, kurie buvo svarbūs Lietuvos istorijoje bei išrinkti šių dienų šauniausius Antanus. Parke šurmuliuos amatų mugė, vyks įvairios edukacinės programos, kultūrinė programa.
Renginio informacinis rėmėjas LRT Lituanica Pasaulio lietuvių žinios. Kviečiame sekti mūsų informaciją apie šį neeilinį renginį facebook’o paskyroje.

Prašome šia žinia pasidalinti su savo draugais, giminaičiais, kurie turi šį garbingą Antano vardą, pakviesti juos registruotis ir kartu atvykti į šį renginį. Smulkesnė informacija tel. +370 611 21453, el. paštas: antanavobendruomene@gmail.com.

Norėdami geriau pasiruošti renginiui, Antanavo bendruomenė kviečia užpildyti nuorodoje esančią anketą.
Jeigu ir neplanuojate dalyvauti renginyje dėl vienų ar kitų priežasčių, vis tiek prašome užpildyti šią anketą. Jos pildymas neįpareigoja būtinai dalyvauti.  Antanaviečiai puoselėja idėją sudaryti pasaulio lietuvių Antanų registrą ir visiems užsiregistravusiems įteikti Šimtmečio Antano pasą.
Daugiau informacijos yra Antanavo bendruomenės FB paskyroje čia.

Informacija

Data:
2018 9 birželio
Renginys Category:

Organizatorius

Antanavo bendruomenė
Telefonas:
+370 611 21453
El. paštas:
antanavobendruomene@gmail.com

Vieta

Antanavas
Antanavas, Lietuva + Google žemėlapis
View Vieta Website

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.